Dane osobowe

Home » Dane osobowe

Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych

Klikając guzik Wyślij lub przesyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. Ust nr 133, poz. 863 z późniejszymi zmianami oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) w celu odpowiedzi Ci na zadane pytania oraz przesyłania Ci treści marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Firma Jubilersko -Złotnicza Azuryt, ul. Tadeusza Kościuszki 2, 42-500 Będzin. Masz prawo do wglądu i poprawiania Twoich danych osobowych oraz żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Możesz zażądać przeniesienia danych. Twoje dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody, ale tylko w celach wskazanych powyżej. Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail z wycofaniem zgody na adres [email protected] z adresu, którego zgoda dotyczy.
Nie profilujemy Twoich danych. Twoje dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane innym podmiotom. Firma Jubilersko -Złotnicza Azuryt zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi oraz do należytego zabezpieczenia informacji przed dostępem osób nieuprawnionych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W sprawach nieuregulowanych powyżej zastosowanie mają postanowienia prawa polskiego oraz RODO.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami. Inspiruj się i odkrywaj razem z nami fascynujący świat biżuterii.

Śledź nasze profile